ZAWARTOSC KOSZYKA

Wartość Twoich zakupów:

0 PLN

Kategorie

Archiwum

Alicia Keys

Alicia Keys

Naprawdę nazywa się Alicia Augello Cook. Urodziła się 25 stycznia 1981 roku w Nowym Jorku. Była jedynym dzieckiem imigrantki pochodzenia irlandzko - włoskiego oraz jamajskiego stewarda. Później wielokrotnie powtarzała, że jest dumna ze swoich multikulturowych korzeni. Jej rodzice rozstali się jednak gdy Alicia miała dwa latka. Wychowywała się z matką, bez obecności ojca. W dzieciństwie uczęszczała do kilku klas muzycznych i tanecznych. Gdy miała 7 lat rozpoczęła także naukę gry na pianinie. 5 lat później zapisała się do Professional Performing Arts School w Nowym Jorku, zaczęła także śpiewać w tamtejszym chórze szkolnym.
Alicja Resich-Modlińska

Alicja Resich-Modlińska

Urodziła się 30 stycznia 1953 roku w Krakowie. Jest znaną polską dziennikarką, prezenterką telewizyjną, publicystką i tłumaczką. Jest absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją pracę w mediach rozpoczęła w radiowej Trójce. Przygotowywał w niej audycje. Prowadziła m.in. wspólnie z Wojciechem Mannem program „Wywiady spod estrady” a także była związana z satyrycznym programem „Nie tylko dla orłów”. Pracowała również w Radiu Zet oraz w Radiu PIN.
Alicja Bachleda – Curuś

Alicja Bachleda – Curuś

Alicja Bachleda – Curuś obecnie jest przede wszystkim znana z nieudanego związku z aktorem Colinem Farrellem. Najpierw wszystkie polskie media zachwycały się faktem, że polska dziewczyna najprawdopodobniej weźmie ślub z jedną z największych gwiazd światowego kina, potem że będzie miała z nim dziecko, a na koniec, szeroko komentowali ich rozstanie. Przez to wszystko, bardzo często zapomina się o jej prawdziwych osiągnięciach.
Alicja Janosz

Alicja Janosz

Urodziła się w 1985 roku w Pszczynie, niewielkim miasteczku w województwie śląskim. Na scenie tak naprawdę występuje od 8 roku życia, jednak prawdziwą karierę muzyczną rozpoczęła w 1999 roku, od występu w musicalu „Piotruś Pan”. Rok później osiągnęła swój pierwszy ogólnopolski sukces zwyciężając w programie Szansa na sukces w telewizyjnej „Dwójce”. Zaśpiewała w nim piosenkę z repertuaru Kayah pt „Prawy do lewego”.
Alicja Majewska

Alicja Majewska

Alicja Majewska polska piosenkarka estradowa urodzona 30 maja 1948 roku we Wrocławiu. Alicja Majewska jest absolwentką wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Swój debiut na wielkiej scenie miała w 1968 roku na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze.
Alicja Silverstone

Alicja Silverstone

Alicja Silverstone jest popularną amerykańską aktorką urodzoną 4października 1976 roku w San Francisco w stanie Kalifornia. Jej debiut aktorski miał miejsce w wideoklipie Rycin zespołu Aerosmith. To właśnie ten moment przyniósł jej sławę i zadecydował o jej dalszej karierze.
Alicja w krainie czarów

Alicja w krainie czarów

Film „Alicja w krainie czarów” został nakręcony w ramach adaptacji niegdyś bestsellerowej książki autorstwa Lewisa Carrolla. „Alicja w krainie czarów” to opowieść o pewnej małej dziewczynce, która przypadkiem przechodząc przez lustro trafia do całkowicie innej krainy.

Alicja

Alicja - imię żeńskie, pochodzenia niejasnego. Łączone z pochodzeniem anglosaskim bądź starogermańskim. Znaczenie niejasne, najczęściej uchodzi za angielską formę niemieckiego imienia Adelajda (kobieta o szlachetnym usposobieniu).

  • Alicja
  • Kobieta
  • Cechy damskie
  • Uniwersalne